LIFESTYLE | The Best of 2014

 W końcu zakończył się pewien rozdział w moim życiu o nazwie 2014. Oczywiście nie zdążyłam zrobić podsumowania jeszcze przed Sylwestrem, a zdążyło się tyle wydarzyć, że będę musiała sporo nadrabiać :) To był wspaniały i ekscytujący rok pełen wyjątkowych wydarzeń i podróży, też nie obyło się bez różnych komplikacji, ale jakie by było życie bez odrobiny adrenaliny...? W dużym skrócie przedstawiam moje najciekawsze wydarzenia z 2014 roku:

 STYCZEŃ
Otwarcie roku jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu - Pierwszym Balem Debiutantek w Pałacu w Wilanowie. Ja w sukience od Natashy Pavluchenko wśród pozostałych, zjawiskowo pięknych Debiutantek pierwszej edycji kończymy nasz roczny program edukacji młodych dam otrzymaniem statuetki „Piękno wewnętrzne jest nieśmiertelne”. Od tego momentu to hasło oficjalnie wpisuje się w moje wartości.

 LUTY
VIP gala otwarcia Casino Palace w Warszawie na zaproszenie od przyjaciółki Natalki. W programie był m.in. kameralny koncert Sylwii Grzeszczak i Rafała Brzozowskiego, pokazy iluzji oraz ekskluzywny pokaz bielizny SAMANTA.Wiener Opernball 2014 – najważniejszy i zarazem największy bal wiedeński. Otrzymuję oficjalne zaproszenie do komitetu Debiutantów. Na tym wspaniałym wydarzeniu ja w pięknej sukience Langer i specjalnie zaprojektowanej koronie Swarovski odtańczyłam poloneza i polkę przed elitą Austrii. Ostatecznie wylądowałam w loży prezydenckiej wśród BAARDZO poważanych osób z Austrii oraz... z Kim Kardashian. Korona Debiutantki to naprawdę duuuży przywilej ;)


 MARZEC
Mercedes – Benz Fashion Week Istanbul. W końcu mogłam na własne oczy poznać modę i ważniejszych tureckich projektantów. Cały tydzień pełen pokazów, imprez modowych i nowo poznanych osób :)

 KWIECIEŃ
Kontemplowałam Istambuł (w jakich to ja miejscach nie byłam...). Do Stambułu i tego, co tam doświadczyłam jeszcze wrócę.


 MAJ
Rzymskie Wakacje. W końcu dotarłam i ja do wiecznego miasta w pięknej Italii.

 CZERWIEC
Manufaktura Richmart w Ruse w Bułgarii – moja pierwsza oficjalna wizyta w najnowocześniejszej i jednej z największych w europie manufakturze produkującej garnitury męskie. Poniżej zdięcia miasta Ruse:
Oficjalne zakończenie mojego roku w Istanbul Aydin University.  


 LIPIEC
Wakacje u mojej rodziny mieszkającej w Rodenberg w Niemczech. Wspaniale spędzony czas...

 SIERPIEŃ
Ełk (piękne Mazury) i staż w Impress Decor.


 WRZESIEŃ
Polska. Trwają przygotowania do kolejnego semestru na mojej uczelni WSUS w Poznaniu.
Debiutantki wciąż działają. Tym razem głównym tematem pensji była akcja charytatywna związana ze zwierzętami, dokładniej wsparcie schroniska w Konstancinie Jeziorna.


Udział w gonitwie koni arabskich na warszawskim Służewcu (oczywiście jako gość, nie dżokej ;). 
 PAŹDZIERNIK
Kolejny rok studiów – start!
Znowu Turcja. Tym razem cel padł na słoneczne Kusadasi oraz Izmir. Przedłużenie lata w pięknym miejscu...

 LISTOPAD
Otwarcie trzeciej edycji Programu „Debiutantki” w Pałacu w Wilanowie. Sentyment...

Bułgaria, Veliko Tarnovo – akcja flashmoba. Kilka lat temu nawet bym nie pomyślała, że kiedyś będę brała udział w flashmobie i co nalepsze – w Bułgarii...

 GRUDZIEŃ
Dubaj – to, co tam zobaczyłam i co robiłam zasługuje na osobny post, zatem proszę o cierpliwość :)

Rok zamykam Sylwestrem spędzonym u mojej przyjaciółki w Belgii w pięknej miejscowości Gent (o tym w kolejnym poście).

 Co mogę powiedzieć? Trochę czasu w samolotach (i na lotniskach!!!) spędziłam, ale warto było... Ludzi których poznałam w tym roku na pewno nie zapomnę a nawet kto wie... Już na chwilę obecną mogę zapewnić że mój rok 2015 będzie jeszcze ciekawszy pod wieloma względami (a właściwie już rozpoczął się dobrym wejściem), ale nic jeszcze nie zdradzę ;)
Z niecierpliwością czekam na moment, w którym będę mogła zrobić podsumowanie roku 2015, oraz serdecznie dziękuję za udany 2014 rok :)

Comments

Post a Comment